11.5.2013

Witaj, świecie!

Stało się!! Drewutnia Emila zawitała na karty internetu. Od dziś, zamiast szukać mnie w nieprzebytych lasach, wystarczy napisać do mnie maila, a moje prace obejrzeć na stronie, popijając kawę i relaksując się w domowym zaciszu.

Łatwo nie było…

By stworzyć Drewutnię musiałem wyjść z lasu, zrobić porządek z zarostem, aby nie straszyć ludzi swym wyglądem, podszkolić się z dizajnu, dogadać jakoś z niechętnym do współpracy aparatem fotograficznym oraz opanować szybkie otrzepywanie się z pracownianego kurzu i wiórów, by przejść do stanowiska komputerowego. Po licznych treningach wychodzi mi to lepiej i szybciej niż wyszukiwarce Google wyświetlenie informacji. Na szczęście pisanie na klawiaturze miałem opanowane już wcześniej ;)

Moja obecność tu nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie pomoc i wsparcie bliskich mi (i Drewutni) osób. Z tego miejsca chciałbym szczególnie podziękować Trzem eM: Marcinowi, Marcie i Magdalenie, bez których internet do dziś by o mnie nie usłyszał.

Życzę więc miłego zwiedzania Drewutni i zachęcam do komentowania oraz dzielenia się swoimi wrażeniami i sugestiami.

Z serdecznym pozdrowieniem:

Emil

Wasze komentarze

Emilu! Czapki z głów! Piękne rzeczy! I jak niedaleko odszedłeś od swego ulubionego lasu. Tylko ten kurz z pracowni……
Ale stworzyłeś unikatowe przedmioty, powinny się podobać, mnie się podobają!
Powodzenia!

Bardzo piękne i bardzo leśne przedmioty – życzę powodzenia :)

A ja wlasnie popijam kawke i ogladam. Jestem pod wrazeniem!

Cześć Emilu, bardzo fajny tekst i to co robisz jest bardzo ciekawe. Jeśli pozwolisz wyślę twój adres strony do kilku swoich znajomych. Z pozdrowieniami Justyna Machalska
PS. Nigdy w życiu nie byłam na żadnym blogu, ba… nawet za bardzo nie wiedziałam co to jest :-)

Czołem przyjacielu z lasu! Emil, genialna strona i piękne przedmioty. Powodzenia w dalszej pracy!

Emil! Wspaniałości! Jestem z Ciebie dumna:)

No rewelka Elmo. Widze ze została jedynie kwestia pozycjonowania, ale to już detal. Jeśli miał byś z tym problem to krzyknij a przybędę z odsieczą.

Też jestem dumna! Będę rozpowszechniać! ;)

WOW !!! – to moje pierwsze wrazenie jak zobaczylam te cuda, popijajac kawusie w to niedzielne popoludnie. Zawsze wiedzialam, ze masz talent, ale super, ze o sobie przypomniales i probujesz pokazac swiatu swoje dziela! Gratuluje i zycze powodzenia w dalszej pracy !!!

Dzięki wielkie za miłe słowa!!

Piękne i bardzo oryginalne wyroby! Będę reklamować wśród Koleżanek, a zaraz wysyłam link Mężowi, żeby się biedaczek nie trapił, co mi na imieniny kupić ;)
Pozdrawiam i niech Bór Darzy zrzutami!

    Emil

    Dziękuję bardzo;) Darz Bór!

Cześć :) Piękne rzeczy tworzysz, podziwiam :) i życzę sukcesu!

Trzymam kciuki za twój biznesik !!! pozdro

Witam, wyroby przepiękne – szczególnie te w kształcie ginko. Dopiero dziś trafiłam na stronę. Dziękuję za niesamowicie ciekawy wpis o tych drzewach. Bardzo ładny egzemplarz można zobaczyć w Parku Oliwskim w Gdańsku. Przepiękny stary miłorząb rośnie w ogrodzie moich teściów w Danii na wyspie Langeland. Proszę o więcej takich wpisów. Pozdrawiam z Gdańska.

Dodaj komentarz

(niewymagany)